Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Прохожий | RSS
              

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форума: [_Сertain_girl_]  
Форум » Проявления вашего и чужого творчества » Стихи и проза » Наши соченения
Наши соченения
Ты пишешь стихи сказки..?
ЛеруськаДата: Пятница, 17.04.2009, 17:56 | Сообщение # 1
Освоившийся
Группа: Модераторы
Сообщений: 125


Сейчас выложу свои соченения правда я пишу на украинском (потому что школа украинская ) как-то на русском писать не очень нравится.

 
Boltzmann_BrainДата: Пятница, 17.04.2009, 17:58 | Сообщение # 2
All the things she said :з
Группа: Администраторы
Сообщений: 3196


Хмм...я тоже пишу стихи, но редко, по настроению на русском и на украинском, когда у когото из родственниов есть Дни Рождения, я всегда для них пишу стихи :\

Не хорошая.
 
ЛеруськаДата: Пятница, 17.04.2009, 18:08 | Сообщение # 3
Освоившийся
Группа: Модераторы
Сообщений: 125


Діти у лісі

Наталка, Миколка і Василько пішли до лісу. Раптом Наталка почула якийсь звук. Вона покликала своїх друзів та вони разом пішли в ту сторону.
Коли діти підійшли ближче, то побачили струмок. Але він дзюрчав все тихіше й тихіше. На початку струмка була гора каміння. У дітей із собою були відерце, дві лопати і граблі.
Наталка, Василько й Миколка прибрали каміння і дали шлях водяному потоку. В ньому заіскрилась чиста вода і почала вибігати срібним струмочком.
Ось так діти врятували джерело.

Діти у бабусі

Старенька бабуся була на городі. Вона збирала огірки з грядок.
Раптом до неї підійшли хлопчик і дівчинка. То були Наталка і Миколка. Вони побачили, що бабусі важко на городі. Діти поклали свої речі та почали самі збирати огірки й відносити їх до хати. Потім Наталка і Миколка нагодували півників, курчат та курок.
Надвечір бабуся винесла дітям яблука, які щойно зірвала. Наталка та Миколка радісні пішли додому. Ось так діти провели свій час.
Я і Сонечко
Літо вже надходить ,сонце припікає.
Дивилася-дивилася сонечка не має.
Пішла в садок по квіти- щось мене кусає.
Потім зирк, а там сонечко грає.
-Годі кусатись.
-Тоді давай гратись.

Добавлено (17.04.2009, 18:04)
---------------------------------------------
Пролісок.

Настала весна. Сніг почав танути. Я пішла до лісу подивитись на проліски. Блакитні квіти росли дуже швидко. Так хотілося зірвати та подарувати матусі. Але я знала - першоцвіти не можна рвати, бо вони одразу ж в`януть.
Я дивилася-дивилася та раптом чую, пролісок ожив і сказав мені: «Ти гарна дівчинка, знаєш, як поводитись з першоцвітами. Якщо хочеш мати у саду проліски, викопай мене і швидко йди додому. Посади мене у саду, а зранку буде у тебе багато пролісків. Я подякувала та пішла додому.
А зранку , диво , весь сад в пролісках. Мені хотілося милуватися ними цілу вічність. Але проліски цвітуть раз на рік.
Чарівна сніжинка
Був сонячний зимовий день. На вулиці було багато снігу. Ми с друзями пішли на прогулянку. Ми грали в сніжки, ліпили снігову бабу, каталися на санках.
Раптом пішов сніг. Сніг валив все сильніше й сильніше. Ми розійшлись по домах.
Коли я прийшла й підійшла до віконця в моїй кімнаті, то побачила незвичайну сніжинку. Вона була не така, як всі. Не така срібляста, не така кругла. Я відкрила вікно й зловила її . Вона ,як сама до мене в руки підлетіла. Коли я взяла її у долоні ,то сніжинка не розтанула. Вона почала щось говорити, але я не розчула.
Ось відчинилися двері і в кімнату ввійшла мама. Вона запитала: ” Чому ти до сих пір не в ліжку?” Я не чого не змогла відповісти , бо не можна ж казати мамі про сніжинку. Я почекала поки мама засне й стала слухати сніжинку.
Вона розповіла мені неймовірну історію: « Сніжна королева хотіла знищити мене, бо я незвичайна сніжинка .Я чарівна. “Скажи, чим я можу тобі допомогти? ”- спитала я.
“ Якщо ти дійсно хочеш мені допомогти ,то завтра опівночі , коли королева прийде по мене , кинь в неї запалений сірник. Більше вона мене не образить. ”- Промовила сніжинка.
Так я і зробила.
Коли я врятувала сніжинку - вона перетворилася на дуже гарну фею. Зранку я все розповіла мамі, але вона мені одразу не повірила. А коли я показала їй фею - вона мені повірила й похвалила.
Потім ми з феєю все життя допомагали людям.

Добавлено (17.04.2009, 18:07)
---------------------------------------------
Журавлина сім`я

Якось мене мама попросила допомогти в саду. Коли я йшла по саду, то почула тріск. Я пішла в ту сторону, поглянула і на дереві біля болота побачила над моєю головою журавлине гніздо. В ньому була журавлиха і 7 маленьких пташенят. Я радісно покликала маму. Коли вона прийшла ,то я їй показала журавлину сім`ю.
Пройшло кілька днів. Журавлики вже підросли. Прийшов час вчити їх літати. Коли вони вперше летіли, то декілька пташенят зламали крильця, а всі інші просто впали у купу листів.
Моя мама була ветеринаром , вона розглянула журавликів і сказала що нічого страшного нема. Крильця вилікували, але вони не дуже літали . Вже наближалась зима. Всі журавлі улетіли , тільки 3 залишилися. Ми доглядали за ними всю зиму.
Навесні, коли повернулись інші журавлі ,приєднались до них і наші. Але все одно вони повертались до нас ,у своє гніздо ,а коли вони улітали - в мене на очах тремтіли сльози.


Мамині руки
Які гарні мамині руки. Вони ніжно голівку нашу ласкали , їжу смачну нам готували та нас лікували. Вони у колисці нас колись качали, від горя завжди захищали.
Ці руки вчили нас писати, в інтелектуальні ігри грати. Мамині руки вчили нас вишивати, ліпити, вирізати, готувати та прибирати. Ці руки вчили нас картини малювати.
Тож шануємо ці золоті руки - мамині руки.

Добавлено (17.04.2009, 18:08)
---------------------------------------------
Україно, іди у майбутне !

Україно, іди у майбутнє! Ми всі за тобою ідемо . Нам ти - мати , сестра і бабуся. Ми любимо тебе і живемо . Ми любим твої квітучі поля, бурхливі ріки, високі гори та густі ліси. Україно не стій , не зупиняйся! Кожної секунди народжується твоє рідне дитя ! Кожної хвилини збільшується твій український народ ! Кожної години ти ростеш та процвітаєш! вперед ! Вперед Україно! Іди , біжи , лети! Мчися зі швидкістю вітраУкраїно рідна моя. Люба зупинись на хвилинку, Київ - столицю не забудь, історію його пам’ятай .Україно, збереш свій народ. В майбутнє іди і не стій.

Добавлено (17.04.2009, 18:08)
---------------------------------------------
еще у меня два стиха на русском

Добавлено (17.04.2009, 18:08)
---------------------------------------------
только стихи потом




Сообщение отредактировал Леруська - Пятница, 17.04.2009, 18:05
 
Boltzmann_BrainДата: Пятница, 17.04.2009, 18:10 | Сообщение # 4
All the things she said :з
Группа: Администраторы
Сообщений: 3196


Совсем детский, но жизнерадостный стишок о весне собственного сочинения:

Iде до нас весна зеленолиста,
Вона несе нам радостi буекет
Дарує нам квiтучiї намиста..
Це все весiнньої краси портрет!
Летить к нам на крилах квiтучих весна
Ми усi знаєм - вона дуже красна!
I люди все бачать, смiються i плачуть,
Але все ж таки радiють,
Бо по-iншому не вмiють!!!


Не хорошая.
 
Boltzmann_BrainДата: Пятница, 17.04.2009, 18:14 | Сообщение # 5
All the things she said :з
Группа: Администраторы
Сообщений: 3196


Да, кстати у меня есть и другие стихи тоже, Леруська, но они немного другого содержания, у тебя интересные истории, даже поучительные...

Не хорошая.
 
ЛеруськаДата: Пятница, 17.04.2009, 20:36 | Сообщение # 6
Освоившийся
Группа: Модераторы
Сообщений: 125


Спасибо. У тебя тоже стишок замечательный. А истории и должны быдь поучительными, потому что нас в школе заставляли их писать. Это нам домой задавали , но я наберу и свои стихи.

 
Boltzmann_BrainДата: Пятница, 17.04.2009, 21:25 | Сообщение # 7
All the things she said :з
Группа: Администраторы
Сообщений: 3196


Ааа, ну понятно, хорошо B)

Не хорошая.
 
СтЕрВоДата: Четверг, 21.05.2009, 19:16 | Сообщение # 8
~Супер Стерво~
Группа: Проверенные
Сообщений: 2


Я тож выложу:
Зачто тебя я полюбила?
Зачто тебя всегда ждала?
И до сих пор нерозлюбила.
Хоть и растались навсегда.
А мне-а мне так больно было,
смотреть в бездонные глаза.
Веть знала что не на неделю
отпускаю я тебя.
И из глас лелися слёзы.
Нехотели потерять.
Тот взлят-хоть был такой болючий.
Тот взглят-который под запретом забывать.
И сердце вовсе нехотело
тебя кудато отпускать.
Но ничего нельзя поделать,
веть всё-таки не мне решать.
А ты стоиш и обнимаеш,неотпускаеш ты меня:
"Я знаю что меня ты любиш,прости, но мне уже пора!"
Совсем я не хотела говорить ети слова!
 
Boltzmann_BrainДата: Четверг, 21.05.2009, 19:19 | Сообщение # 9
All the things she said :з
Группа: Администраторы
Сообщений: 3196


Класно, мне нравится)

Не хорошая.
 
ЛеруськаДата: Понедельник, 01.06.2009, 22:01 | Сообщение # 10
Освоившийся
Группа: Модераторы
Сообщений: 125


БРАВО СтЕрВо,

 
Форум » Проявления вашего и чужого творчества » Стихи и проза » Наши соченения
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024