Главная | RSS
              

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Bonny_Lu, Marlioni  
Форум » По возрасту » Интересы и увлечения » Театр Леся Курбаса
Театр Леся Курбаса
LeninДата: Четверг, 15.05.2014, 12:30 | Сообщение # 1
Гость
Группа: Парни
Сообщений: 2


Львівський театр імені Леся Курбаса створений Володимиром Кучинським та групою молодих акторів у 1988. Театр завжди вирізнявся високоінтелектуальним і неповторним репертуаром. Зокрема, широкого визнання здобули його сценічні адаптації таких творів, як філософські діалоги Г. Сковороди «Благодарний Еродій» та «Наркіс»; «Злочин і кара» Ф. Достоєвського (вистави «Сни», «Забави для Фауста»); «Бенкет» Платона (вистави «Хвала Еросу» та «Silenius Alcibiadis»); поезії В. Стуса (драматична поема «Марко Проклятий, або Східна легенда»).
Театр імені Леся Курбаса — унікальний методологічний центр, який опанував і розробив цикл театральних методик та тренінгів акторської психофізики, пластики, голосу, провів серію спільних проектів з Workcenter Єжи Ґротовського (Італія), Школою драматичного мистецтва Анатолія Васільєва (Росія), Осередком театральних практик Gardzienice (Польща), Саратозьким міжнародним театральним центром (США). У 2006 році за творчі здобутки Театр імені Леся Курбаса було нагороджено найвищою українською нагородою в галузі культури — Національною премією імені Тараса Шевченка, а у 2007 році театру було присвоєно статус академічного.
З 1994 року Театр імені Курбаса проводить свій власний міжнародний театральний фестиваль «Театр: Метод і Практика». Веде активну міжнародну діяльність, є членом міжнародної театральної мережі IETM.
Окрім того, Театр імені. Курбаса є унікальним для України театром-школою, що виховала не одне покоління акторів та режисерів спершу в Студії театру, а з 2001 року на базі Львівського Національного університету імені Івана Франка.
Театр розташований в будинку колишнього «Casino de Paris», який у 1909 році збудовано за проектом архітекторів З. Федорського та С. Мацудзинського, за адресою вулиця Курбаса 3 (колишня вул.. Рейтана, 7). В міжвоєнні часи в будинку знаходився кінотеатр, в радянські часи він належав до Будинку народної творчості. З кінця 1987 року приміщення було віддане в оренду Театру імені Леся Курбаса.


Qq all
 
Форум » По возрасту » Интересы и увлечения » Театр Леся Курбаса
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2020